Atribuită Cumpărare directă

Termometrele vor reintra in stoc Iasi in 28.05.2020. Termometrul Hetaida model HTD8816C este un termometru care citeste rapid cu ajutorul tehnologiei infrarosu temperatura corpului fara a trebui sa existe atingere directa dintre termometru si persoana masurata. Caracteristici: - masurarea igienica a temperaturii fara contact Atentie: produsul este destinat uzului uman (nu industrial). Notificat la Ministerul Sanatatii (Anmdm) Certificare CE ca si dispozitiv medical clasa 2- a emis de SGS Fimko (Finlanda) - design ergonomic - masoara temperatura rapid si precis prin scanarea arterei temporale - termometrul face peste 1000 citiri per secunda pentru ca apoi sa redea temperatura exacta - cu ajutorul acestui dispozitiv puteti masura temperatura corpului, cea ambientala, a laptelui, a alimentelor, a apei din cada (Atentie! Nu introduc

Număr anunț
DA25650503
Autoritate contractantă
Scoala de Arte si Meserii "Ionel Teodoreanu" Victoria Iasi (CUI 17152801)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat