Atribuită Cumpărare directă

Achizitia a 3 termometre digitale de frunte cu infrarosu SIMBIO SB4800, cu specificatia prezentat in catalogul SEAP. Produsele vor fi livrate cu certificat de garantie si declaratii de conformitate.

Număr anunț
DA25662474
Autoritate contractantă
ORASUL MIZIL (CUI 15562570)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.049,61 RON
Valoare atribuită
1.049,61 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.049,61 RON

din 1.049,61 RON estimat