Atribuită Cumpărare directă

Sistem adeziv bi-component. Considerat "Standardul de aur" in tehnologia adeziva mondiala. Generatia a IV-a. Usor de folosit. Preparare umeda sau uscata. Necesita o singura fotopolimerizare. Mod de prezentare: Kit 1 x 8 ml OptiBond FL Primer (48% particule de sticla - FL = Filled and Light cured). 1 x 8 ml OptiBond FL Bonding. 1 x 3 g Gel Etchant. 10 varfuri pentru demineralizant. 25 godeuri de mixare. 50 varfuri aplicatoare.

Număr anunț
DA25672924
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33141800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,11 RON
Valoare atribuită
838,11 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,11 RON

din 838,11 RON estimat