Atribuită
Cumpărare directă
Plic C5 alb siliconic (162x229mm) 500 buc/cutie Gramaj : 90 gr/mp. Dimensiuni : C5 ( 229 x 162 mm ). Mod de lipire : siliconic - se sigileaza prin indepartarea benzii ce acopera suprafata siliconica si suprapunerea clapelor. Fereastra MIJLOC dreapta Personalizat conform model institutie Plic personalizat si folosit de instantele tribunalelor din toata tara. Plic CD, alb, autoadeziv PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751062801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25658907
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Brasov (CUI 4688531)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30199230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.