Atribuită Cumpărare directă

Revizie Iveco Stralis: ulei şi filtru ulei motor, filtru carburant şi aerisit; element filtrant ulei Euro 6; fuel pre-filter cart; fuel filter element, urania fe 200L (5w30 pt Sralis Euro 6); materiale consumabile.

Număr anunț
DA25666874
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.747,22 RON
Valoare atribuită
1.747,22 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.747,22 RON

din 1.747,22 RON estimat