Atribuită Cumpărare directă

hartie copiator A4, 80g/mp, 500 coli/top - 30 topuri x 11.20 lei plic C4 siliconic alb - 14 buc x 0.21 lei plic C5 siliconic - 100 buc x 0.11 lei plic C6 siliconic, 200/set - 1 pachet x 12.81 lei alonje mici - 50 buc x 0.15 lei dosar plastic - 100 buc x 0.42 lei index plastic 5 culori/set - 5 seturi x 1.75 lei post it 76x76 - 2 buc x 1.01 lei agrafe 33mm - 10 buc x 0.74 lei creion corector - 5 buc x 1.68 lei textmarker 6/set - 1 set x 14.17 lei biblioraft A4, 75mm plastifiat - 10 buc x 4.76 lei fisa magazie - 20 buc x 0.22 lei

Număr anunț
DA25670026
Autoritate contractantă
COMUNA BAITA (Consiliul Local al Comunei Baita) (CUI 4374024)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,99 RON
Valoare atribuită
504,99 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,99 RON

din 504,99 RON estimat