Atribuită
Cumpărare directă
securitate si manevrabilitate confort si estetica Acest fotoliu multifuncţional cu facilităţi sanitare este destinat utilizării in : baie dormitoare spital de catre persoanele cu handicap sau cele care si-au pierdut partial functia sistemului musculo-sheletic. Cotiera si spatarul sunt detasabile pentru a usura asezarea si ridicarea pacientului de pe scaun Olita este detasabila, fabricata dintr-un plastic rezistent. Suportul pentru picioare este detasabil si reglabil pe inaltime. Scaunul este echipat cu frâne de blocare pe rotile din spate. Roțile sunt confectionate din cauciuc solid ce nu necesită întreținere. Capacul scaunului de toaleta este fabricat din material plastic rezistent si usor de intretinut. Deplasarea cu acesta, se poate face numai cu ajutorul unui insotitor. capac detașabil cadru din oțel cromat de culoare grena sezutul este detașabil fabricat din spuma poliuretanica densa imbracata in piele artificială bara de impingere este localizata in spate Caracteristici tehnice : lățime în stare de funcționare 48 cm inălțime totala a scaunului 95 cm inălțime pana la sezut 50 cm lățime sezut 43 cm diametrul rotilor 12.5 cm sarcina utila 110 kg
- Număr anunț
- DA25666493
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
- Cod CPV
- 33193120-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 596,34 RON
- Valoare atribuită
- 596,34 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.