Atribuită Cumpărare directă

Termometru cu infrarosu • Măsurarea temperaturii corpului uman de la o distanță de 3-5 cm de frunte • Memorarea ultimelor 32 de măsurări (grade Celsius sau Fahrenheit) • Oprire automată (după 30 secunde) pentru conservarea energiei • Ecran LCD luminat cu 3 culori 1. Condiţii normale de utilizare Temperatura mediului ambiant: 10ºC - 40ºC (50 ºF - 104 ºF) Umiditate relativă: ≤ 85% Presiune de altitudine: 700hPa - 1060hPa 2. Condiţii de livrare şi depozitare Temperatura mediului ambiant: -20ºC - 55ºC (-4 ºF - 131 ºF) Umiditate relativă: ≤ 95%

Număr anunț
DA25667093
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743,07 RON
Valoare atribuită
743,07 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,07 RON

din 743,07 RON estimat