Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 90015786 COADA ALUMINIU 140cm ROSU buc 2,00 X 8,75 RON fara TVA / buc 2 90015809 COADA ALUMINIU 140cm VERDE buc 2,00 X 8,75 RON fara TVA / buc 3 90022364 DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ml buc 2,00 X 60,00 RON fara TVA / buc 4 90020148 MSV COS M 60 COLECT BIODEGRADABIL buc 1,00 X 30,87 RON fara TVA / buc 5 90020131 MSV COS M 60 COLECT HARTIE buc 1,00 X 30,87 RON fara TVA / buc 6 90020117 MSV COS M 60 COLECT PLASTIC buc 1,00 X 30,87 RON fara TVA / buc 7 90020124 MSV COS M 60 COLECT STICLA buc 1,00 X 30,87 RON fara TVA / buc 8 90012792 MSV GALEATA 14L STORCATOR (gri+verde) buc 2,00 X 15,35 RON fara TVA / buc 9 90012810 MSV GALEATA 14L STORCATOR (rosu+rosu) buc 2,00 X 15,35 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA25674131
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Dr. Ioan Danicico SEMLAC (CUI 29047389)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 339,88 RON
- Valoare atribuită
- 339,88 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.