Atribuită Cumpărare directă

Set 4 baterii R3 Duracell Simply: 1 set x 17.00 RON. REFERAT NR. 17059/22.05.2020 - COLOANA AUTO - ING.PREDAN CRISTIAN.

Număr anunț
DA25673723
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17 RON
Valoare atribuită
17 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17 RON

din 17 RON estimat