Atribuită Cumpărare directă

Conform contract si comenzile nr. 1181/19.05.2020 si 1214/22.05.2020 (13 butelii x10,7 mc = 139,1 mc + 6 butelii x 6,5 mc = 39mc . Total 178,1 mc).

Număr anunț
DA25681744
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.164,12 RON
Valoare atribuită
1.164,12 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.164,12 RON

din 1.164,12 RON estimat