Atribuită
Cumpărare directă
Morcovi kg 65X 2,02 131,3 Rosii kg 50X 5.50 275 Ceapa kg 60X 2.29 137.40 Cartofi kg 150X 2,02 303 Telina kg 12X 3.21 38,52 Ceapa verde leg 34X 1,28 43,52 Struguri negri kg 5X 7.89 39.45 Castraveti cornisor kg 25X 3.94 98.50 Pere Argentina kg 15X 7,80 117 Varza alba kg 100X1.38 138 Mere kg 25X 3.58 89.50 Usturoi kg 5X 18.81 94.05 Lamai kg 3X 9.82 29.46 Banane kg 40X 4,68 187.20 TOTAL 1721.90
- Număr anunț
- DA25672560
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BLAJ (CUI 4563058)
- Furnizor / câștigător
- FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
- Cod CPV
- 03221000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.721,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.721,90 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.