Atribuită
Cumpărare directă
REALIZARE INFRASTRUCTURA IT SI COMUNICATII - rack 27u 600x600 - 1 buc - 1000 lei - ventilator 2 fan termostat - 1 buc 170 lei - pdu alimentare 19 "u protectie 1 buc - 100 lei - patch panel FTP cat6 24P - 3 buc - 20 lei/buc - 360 lei - patch telefonie 50p - 1 buc - 180 lei - priza retea cat 6e 2 port apliata - 36 buc - 10 lei/buc - 360 lei - dibluir + holtzsurub - 200 buc - 0.5 lei/buc - 100 lei - patc cor utp cat 6 - 1,2,3 m - 100 buc - 7 lei/buc - 700 lei - mufe utp - 48 buc - 1.5 lei/buc - 72 lei - cablu utp cat 6 - 4300 m - 2 lei/m - 8600 lei - raft fix 1U pentru rack adancime 600 mm - 2 buc - 30 lei/buc - 60 lei - set surub rack (piulita+surub+saiba) - 20 set - 3 lei/set - 60 lei - organizator cablu cu capac 1U, 19 " 5 buc - 90 lei/buc - 450 lei - fasete 3.6 x 300 mm (100 buc ) negru - 5 buc - 35 lei/buc - 175 lei - switch gigabit 48 port - 1 buc - 2500 lei - canalet mare - 30 m - 7 lei/m - 210 lei - canalet mic - 200 m - 4 lei/m - 800 lei - relocare centrala telefonica - 5 ore - 40 lei/ora - 200 lei - dezafectare retea existenta - 6 ore - 50 lei/ora - 300 lei - ore manopera identificare/instalare/configurare - 60 ore - 55 lei/ora - 3300 lei - canalet pardoseala - 30 m - 10 lei/m - 300 le
- Număr anunț
- DA25669589
- Autoritate contractantă
- ORASUL BICAZ (CUI 2614392)
- Furnizor / câștigător
- MAXX COMPUTERS SRL (CUI 14324031)
- Cod CPV
- 32428000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.997 RON
- Valoare atribuită
- 19.997 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.