Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse produse curatenie:Denumire MA Cant. PUR POWER LEMON 750ML BU 1 1 CLIN MULTI-SH.PIST500ML RE 2 1 CLIN UNIV.BLUE PISTOL500M RE 3 1 TEO SAP.LIC.CALLA 800ML BU 1 1 FINISH QUANTUM MAX 60TABL BU 1 1 CIF CREAM AR.PINK FLOW.50 BU 1 1 CIF REGULAR CREMA250ML TU 1 1 AJAX FLORAL LILIAC 1L RE 1 1 PRONTO LEMN 750ML+33% BU 3 1 PRONTO SPR.LEMN LAVANDA30 TU 3 1 NUFAR PT FAIANTA 1L RE 5 1 PEAK WC APA AZUR 4X50GR BU 4 1 PEAK WC APA AZUR MARIN 2* BU 1 1 GLADE TOUCH MARIN REZ.10M BU 3 2 NOVAX LAVETE UNIVERSALE 3 BU 16 1 TOPSTAR BURETI 2BUC BU 1 1 EPACK MANUSI MENAJ L 2 BU BU 2 1 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC BU 18 1 FINO SACI COL HD35L/30BUC BU 5 1 OTI SACI MEN120L/10BUC PG 51 1 H.IG.PROF2STR100M CU 10 2 PATIS H.IG.2STR.X10BUC BU 1 1 NEVE PROSOP PROFESIONAL Z BU 3 5 PAPELY PROSOP 2STR. 200BU BU 3 1 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B BU 4 1 ROLE PROFESIONALE 100M 2S BU 10 1 DOMESTOS PINE 1L RE 3 1 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 RE 1 1 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE BU 1 1 PERIND SET CURATENIE 12L BU 1 1 PERIND MATURA CU FARAS BU 2 1 TPS REZ. MOP BUMBAC MAR.L SE 2 3
- Număr anunț
- DA25666967
- Autoritate contractantă
- COMUNA BORS (CUI 4390526)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.268 RON
- Valoare atribuită
- 1.268 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.