Atribuită
Cumpărare directă
1. ciment structo plus 40kg, 2. bec led e27/13w, 3. sifon flexibil 32-40/40-50, 4. bec lede27/13w, 5. matura luluta, 6. coada matura lemn, 7. coada tarnacop, 9. amorsa policolor5l, 9.deko lavabil 15l, 10. banda mascare 48, 11. gratar hardy 32.32.27, 12. trafalet fatada 25cm, 13. pensula 80, 14. prlungitor 30 3m ovivo, 15. glet ct 127 5kg, 16. smirghel, 17. furtun transp 1, 18. cot int 1 zn, 19. colier auto 38.51mm, 20 disc abr 115x4, 21. vinclu de imbinare 70.90.5 mai putin
- Număr anunț
- DA25686315
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
- Furnizor / câștigător
- SIRFA CON SRL (CUI 14493278)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 703,77 RON
- Valoare atribuită
- 703,77 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.