Atribuită Cumpărare directă

Institutia noastra doreste achizitionarea a 7 scaune pentru vizitatori si 3 scaune de birou rotative conform descrierii dumneavoastra din prezenta cumparare directa. Termenul de livrare al acestora este de 5 zile.

Număr anunț
DA25676541
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.055,76 RON
Valoare atribuită
1.055,76 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.055,76 RON

din 1.055,76 RON estimat