Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie pentru o suprafata totala de 500 mp ce se va efectua in data de 23.05.2020 prin nebulizare - imprastiere cu substante dezinfectante, care omoara factorii daunatori biologici si agentii patogeni vizati. Procesul se realizeaza cu nebulizatoare ULV, care creeaza efectiv o ceata care acopera cu particule de cateva zeci de microni diametrul suprafetelor. Substanta dezinfectanta folosita este avizata de Comisia de Biocide ca substanta dezinfectanta cu proprietati virucide si nu prezinta un risc pentru organismul uman, ea fiind diluata inainte de aplicare, in concentratia recomandata de producator.
- Număr anunț
- DA25673503
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 927,50 RON
- Valoare atribuită
- 927,50 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.