Atribuită
Cumpărare directă
Vopsea Ideea Kober 0,75l 2x14,71=29,42 Diluant 1l Kober 1x7,56=7,56 Holz-Surub 7cm 50x0,0076=3,78 Piesa Curatire PVC D110 2x10,08=20,17 Ramificatie PVC D110-D50 1X8,40=8,40 Cot PVC D50 1x1,68=1,68 Teava PVC D110-2m 4x18,49=73.95 Dibluri D6 10buc/set 2x1,68=3,36 Rigilete 2x2,52=5,04 Baterie Monocomanda Lavoar 1x49,58=49,58 Racord Monocomanda 50cm ½ 2x8,40=16,81 Ata teflonata Tangit 1x42,02=42,02 Dop alama ½ nr 1. 3x1,68=5.04 Disc taiat D125 4x3,36=13,45 Butelie Lampa 1x5,04 =5,04 Racord apa ½ + ½ 50cm 6x8,40=50,42 Scurgere Lavoar 2x5.04=10,08 Diblu D10x100 hexagon 8x1,26=10,08 Teava pvc D110 -1m 2x10,08 =20,17 Teava pvc D110 -0,5m 3x6,72=20,17 Cot pvc D110 -90 2x5,88=11,76 Disc Vidia D125 2x15.13=30,25 Banda gri instalatii 2x20,17=40,34 Intrerupator PT ELBI 1x8,40=8,40 Spaclu inox 80 mm 2x7,56= 15,13 Spaclu inox 60 mm 3x6.72=20,17
- Număr anunț
- DA25688970
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
- Furnizor / câștigător
- SIMBOL RD (CUI 4393840)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 522,27 RON
- Valoare atribuită
- 522,27 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.