Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare pentru formare profesionala - 7 NOPTI Centrul de Formare Profesionala APSAP - 2020 , HOTEL PRESIDENT SPA BAILE FELIX, 14-21.06.2020, TIMPLEA AURORA

Număr anunț
DA25691755
Autoritate contractantă
COMUNA BILIESTI (CUI 16332375)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.514,29 RON
Valoare atribuită
3.514,29 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.514,29 RON

din 3.514,29 RON estimat