Atribuită
Cumpărare directă
Materiale intretinere si reparatii sedii interior si exterior (SET BROASCA INGROPATA ,VOPSEA NEAGRA IDEEA 4L,VAR LAVABIL ALB EXT. 15l ( 25 kg ),VOPSEA ALBA IDEEA 0.75l, VAR LAVABIL EXTRA WAISSE 8,5L,VOPSEA ALBA IDEEA 0.75l, PENSULE N 50,gratar trafalet , REZERVOR WC LAGUNA, AMORSA 1L,BANDA ADEZIVA PROTECTIE,DILUANT,TRAFALET VOPSEA 18cm, la sediul PaRCHETULUI DE PE LANGA Tribunalul Vrancea , Parchetul de pe langa Judecatoria Focsani,Parchetul de pe langa Judecatoria Panciu ,Parchetul de pe langa Judecatoria Adjud,
- Număr anunț
- DA25678100
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Vrancea (CUI 4447169)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
- Cod CPV
- 44521100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 663,82 RON
- Valoare atribuită
- 663,82 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.