Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale sanitare: Dozator gel antibacterian 1l.....15x85 lei Dezinfectant gel antibacterian,1l....5x98 lei Dezinfectant antibacterian 5 l............350 lei Masca chirurgicală 50/set..................125 lei Mănușa latex 100/cut........................2x98 lei Covor dezinfectant .........................10x78 lei Dispensar prosop hârtie Z..............5x79 lei Banda marcare TESA ....................45 lei Banda delimitare.............................30 lei Rezerva prosop hârtie Z...............24x4 lei Termometru digital Ir NON contact...3x300 lei
- Număr anunț
- DA25670427
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA REMETEA MARE (CUI 29138410)
- Furnizor / câștigător
- DODY COMPANY SRL (CUI 14787800)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.932 RON
- Valoare atribuită
- 4.932 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.