Atribuită Cumpărare directă

Reparație imprimanta HP P 2015 BUC 1 x 125 105,04 lei Reparație imprimanta HP P 1566 BUC 1 x 80 67,23 lei Reparație MF BROTHER HL-6180DW BUC 1 x 100 84,03 lei Reparație monitor VIEWSONIC BUC 1 x 130 109,24 lei Reparație imprimanta HP P 2015 BUC 1 x 80 67,23 lei Reparație PC AMD ATHLON 3000 MHz BUC 1 x 75 63,03 lei Reparație PC INTEL PENTIUM 4 2.4 GHz BUC 1 x 50 42,02 lei Reparație Stație de lucru BUC 1 x 150 126,05 lei Reparație Staţie de lucru BUC 1 x 150 126,05 lei

Număr anunț
DA25693040
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DAMBOVITA (CUI 4279790)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
50323200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
789,91 RON
Valoare atribuită
789,91 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

789,91 RON

din 789,91 RON estimat