Atribuită Cumpărare directă

1 HARTIE IGIENICA BUC 100 0.67 67.23 12.77 2 SAPUN LICHID 5L BUC 1 7.56 7.56 1.44 3 DILUANT 0.9L BUC 8 7.56 60.50 11.50 4 VOPSEA 0.75L CUT 22 12.61 277.31 52.69 5 BARA CUPRU KG 0.16 117.65 18.82 3.58 6 LAVETA BUC 30 1.26 37.82 7.18 7 SILICON UNIVERSAL BUC 3 15.13 45.38 8.62 8 SPUMA POLIURETANICA BUC 2 21.85 43.70 8.30 9 PENSULA BUC 3 6.72 20.17 3.83 10 MANUSI MENAJ PER 6 5.04 30.25 5.75 11 PROSOP ROLA BUC 3 10.08 30.25 5.75

Număr anunț
DA25698565
Autoritate contractantă
COMUNA MILOSESTI (CUI 4427897)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,99 RON
Valoare atribuită
638,99 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,99 RON

din 638,99 RON estimat