Atribuită Cumpărare directă

1 PIX PILOT 0.7 BUC 5 10.08 50.42 9.58 2 PIX LINC BUC 6 0.84 5.04 0.96 3

Număr anunț
DA25711213
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALA MIHAIL KOGĂLNICEANU (CUI 23860845)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,01 RON
Valoare atribuită
121,01 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,01 RON

din 121,01 RON estimat