Atribuită Cumpărare directă

POLYSTYROL 2.5 LISA KLAR 2.00X1M 158.82 2 Buc 100631182 3663602806745 ERB HSS TIN BUR3.5MM6.30 1 Buc 100010806 3232637200400 CORNIER ALU ANOD 15X15X1.5MM 2.5M 15.55 3 Buc 101009256 5949034932633 POP RIVET 3,2 X 6MM 100 PCS 3.35 1 Buc

Număr anunț
DA25689916
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNOLOGIC SPIRU HARET (CUI 14505275)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,94 RON
Valoare atribuită
373,94 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,94 RON

din 373,94 RON estimat