Atribuită Cumpărare directă

1 Set trafalete + gratar acril 250x18x8mm set 3 2 Pensula 100mm buc 2 3 Spaclu inox 8cm buc 2 4 Rola panza abraziva 100x5x60 buc 1 5 Rola panza abraziva 100x5x150 buc

Număr anunț
DA25675788
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE DANCU (CUI 17245200)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
Cod CPV
39224210-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,40 RON
Valoare atribuită
156,40 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,40 RON

din 156,40 RON estimat