Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: FRESHTREAT - Detergent dezinfectant universal, Fresh Treatment, 5 kg Iduna

Număr anunț
DA25677132
Autoritate contractantă
Scoala cu Clasele I-VIII Avrig (CUI 17739688)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,17 RON
Valoare atribuită
475,17 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,17 RON

din 475,17 RON estimat