Atribuită
Cumpărare directă
covoras - 2 buc x 90.00 lei=180.00 lei domestos - 1 buc x 33.00 lei = 33.00 lei paloma h.ig.- 50 buc x 1.00 lei= 50.00 lei clor 5l- 2 buc x 12.50 lei = 25.00 lei klintensiv 5l - 2 buc x 125.00 lei = 250.00 lei alchosept 1l - 12 buc x 75.00 lei = 900.00 lei soft care des e 5l- 3 buc x 230.00 lei = 690.00 lei masca protectie - 20 buc x 100.00 lei = 2.000,00 sapun 5l - 3 buc x 26.50 lei = 79.50 lei saci 35l- 5 buc x 2.30 lei = 11.50 lei saci 60l - 6 buc x 2.30 lei = 13.80 lei saci 120l - 6 buc x 3.60 lei = 21.60 lei saci 240l - 5 buc x 7.20 lei = 36.00 lei prosoape verzi - 40 buc x 3.40 lei = 136.00 lei prosop 700gr- 12 buc x 8.00 lei = 96.00 lei dispenser prosop pliat- 1 buc x 60.00 lei = 60.00 lei dispenser abs - 3 buc x 60.00 lei = 180.00 lei biclosol - 1 buc x 70.00 lei = 70.00 lei
- Număr anunț
- DA25691408
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "ION LUCA" VATRA DORNEI (CUI 4742037)
- Furnizor / câștigător
- BEST DISTRIBUTION SRL (CUI 24399350)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.832,40 RON
- Valoare atribuită
- 4.832,40 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.