Atribuită Cumpărare directă

1) Steag pt. exterior tricolor 135x90 cm, fete duble, confectionat din polyester 100% , rezistent la intemperii si raze UV. - 2 BUC. 2) Steag UE , din polyester 100%, special pentu exterior, rezistent la intemperii si raze UV, imprimat pe ambele fete. Realizate prin cusaturi perimetral duble. Culorile sunt vii si rezistente in timp, imprimate cu folie aplicata prin termotransfer. Garantie 12luni. - 2 BUC. 3) DRAPEL tricolor ROMANIA ,ptr. catarg, fete duble, dim.100cmx150cmMaterial polyester 100%,special pentru steaguri,rezistent la intemperii si radiatii UV. Steagurile sunt asigurat cu cusaturi duble, tivite. - 1 BUC.

Număr anunț
DA25704278
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
HERALDICA SRL (CUI 20256411)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,29 RON
Valoare atribuită
203,29 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,29 RON

din 203,29 RON estimat