Atribuită
Cumpărare directă
-pila lata = 12x17 -lant 325-15” = 2x65 -pila rotunda 4,8mm = 24x8 -bujie NGK = 10x20 -cutit set 226HD 75 = 3x750 -filtru aer 545 RX =25x65 -filtru carburant = 10x18 -cap trimmy T35M12 = 15x130 -fir trimmy 2,4mm-360m = 10x250 -tub cu vasilina 225 gr. = 15x23 -ulei amestec 2T Husqvarna 10,0l = 6x330 -starter Honda GX 390 = 3x90 -tambur starter Honda = 3x25 -chiulasa Honda GX 390= = 1x600 -kit reparatie carb. Honda GX 390 = 1x50
- Număr anunț
- DA25690762
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTARE A DOMENIULUI PUBLIC SLOBOZIA (CUI 7326960)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.446,25 RON
- Valoare atribuită
- 10.446,25 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.