Atribuită Cumpărare directă

Descrierea serviciilor solicitate se regăsește în caietul de sarcini nr. 8444/25.05.2020 atașat la prezenta. Serviciile se vor presta săptămânal, deșeuriile se vor ridica de la locația situată în Sebeș, str. Viilor, nr. 28

Număr anunț
DA25693412
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială, Medicală și Comunitară Sebeș (CUI 16029712)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.405 RON
Valoare atribuită
1.405 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.405 RON

din 1.405 RON estimat