Atribuită
Cumpărare directă
Confectionat din PAL melaminat de 18 si 36 mm grosime, finisaj F509 ST2. Componentele lemnoase sunt cantuite cu cant ABS. Nuanta cantului este aceeasi cu nuanta folosita la PAL. Prezinta picioruse alunecatoare pentru protectie. Ansamblarea componentelor se face cu demontabili metalici cu excentric, eurosuruburi si holzsuruburi. Accesoriile folosite sunt productie Italia. Prezinta sistem inchidere centralizata la sertare si broscuta yalla la usa. Dimensiuni 230x90x130x77 cm.
- Număr anunț
- DA25691749
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
- Furnizor / câștigător
- MAR BONSTIL SRL (CUI 16882689)
- Cod CPV
- 39121000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.462 RON
- Valoare atribuită
- 1.462 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.