Atribuită Cumpărare directă

servicii privind colectarea, transportul si eliminarea deseurilor rezultate din activitatile medicale la Arena Nationala-Bd. Basarabia nr.37-39, sector 3, Bucuresti. –Protocol nr.1690/27.03.2020 privind realizarea unui screening sistematic pentru stabilirea nivelului de circulatie al SARS-COV 2 la nivelul populatiei. -1 colectare /zi - 75 kg/colectare; -termen 10 zile

Număr anunț
DA25697197
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat