Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CONSUMABILE MOTOUNELTE CONTINE : 1 00004007011 Bujie NGK CMR6H BC 2.00 2 00006421236 Inel roata lant 325 BC 1.00 3 00006421240 INEL ROATA LANT 3/8 PM 7Z BC 2.00 4 11104007005 BUJIE BOSCH 23.25.29 BC 1.00 5 30030006813 Sina 40cm/325/1.6 BC 1.00 6 30050004809 Sina 35cm/3/8/1.3 BC 2.00 7 56057724006N Pila rotunda 4.0 X 200 mm BC 2.00 8 56057724806 Pila rotunda 4,8 x 200 mm BC 1.00 9 L-3617 COLT 3/8 13 RS BC 50.00 10 L-3639 COLT 325 16 RSC BC 34.00
- Număr anunț
- DA25696918
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI 42066043)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 678,07 RON
- Valoare atribuită
- 678,07 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.