Atribuită Cumpărare directă

Tablă antiderapantă 5 bare din aluminiu-2 foi-960 lei Țeavă otel patrata 30 x 3 mm-60 buc.-750 lei Tablă neagră 6x1500x6000mm-1 buc.-3400 lei Țeavă pereți groși din oțel d) 42,4 x7.1 mm-31,5 m-2179.80 lei Otel lat 50 x 3 mm-60 ml-705 lei Cablu asigurare din inox-30 buc.-450 lei Pin de blocare integral inox cu bile-12 buc.-1980 lei Oțel lat 30 x 6 mm-60 ml-357 lei

Număr anunț
DA25693870
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
ELINKTRON TECHNOLOGY SRL (CUI 24205178)
Cod CPV
44316400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.781,80 RON
Valoare atribuită
10.781,80 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.781,80 RON

din 10.781,80 RON estimat