Atribuită Cumpărare directă

Registre corespondenta (intrare-iesire), cu următoarele caracteristici: 100 pagini, tip X4/t2. Produsele vor fi noi si vor respecta caracteristicile tehnice solicitate. Cumpararea directa finalizata in catalogul electronic SEAP reprezinta comanda ferma.

Număr anunț
DA25689917
Autoritate contractantă
Comuna Calinesti (CUI 5050611)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
42512510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.317,76 RON
Valoare atribuită
1.317,76 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.317,76 RON

din 1.317,76 RON estimat