Atribuită Cumpărare directă

Dispenser prosoape de hartie pliate, Identity, alb Lucart, DOZATOR/DISPENSER SAPUN LICHID PLASTIC ALB 1L BUC 4.00 55.00 220.00 2 BR-MJ Dispenser plastic pentru hartie igienica Mini Jumbo BUC 14.00 29.00 406.00 3 PROSOPZBAX Cutie 20 seturi prosoape de hartie verde 1 strat 240 foi/set ZZ BAX 1.00

Număr anunț
DA25716591
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOSIF MOLDOVAN (CUI 28301461)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
42933000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
792,75 RON
Valoare atribuită
792,75 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

792,75 RON

din 792,75 RON estimat