Atribuită Cumpărare directă

ervicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - Autoutilitara- IVECO, Nr inmatriculare AR81SPP, Cap cilindrica=8709, Putere=265KW;Locuri=2, Masa maxima 27000 kg., Valabilitate: 12 Luni (de la 01.06.2020-30.06.2021), Asigurator: EUROINS , PA: 6003.45 lei

Număr anunț
DA25697303
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.003,45 RON
Valoare atribuită
6.003,45 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.003,45 RON

din 6.003,45 RON estimat