Atribuită
Cumpărare directă
CASCAVAL DALIA CALUP KG KG 15,874 1 MERE IDARED PL KG CI KG 12,800 1 CARTOFI ALBI NOI GR KG CI KG 122,400 1 MORCOVI TR. KG CII KG 39,600 1 USTUROI CN. KG. C.I VRAC KG 2,044 1 BANANE DOLE EC KG C.I VRA KG 5,246 1 B.ELIO MAZARE VERDE 720G BO 48 1 ELIO FASOLE GALBENA720G BO 72 1 TGE CASTRAVETI 75/80 9,7K CV 1 1 TGE SFECLA ROSIE JULIENE CV 3 1 REG.SOS.PAS.TOMATE540G BO 30 1 HAME PATE PUI 48G CV 144 1 GAROM SARDINE UL.VEG.125G CV 100 1 EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L ST 90 1 HUTTON MELCI ONDULATI 500 PG 30 1 HUTTON PATR.OND.CU OUA 40 PG 30 1 RUSTIC FIDEA 5KG SA 6 1 TPS MALAI 1KG PG 40 1 REGAL OTET ALIMENTAR 1L ST 12 1 FUCHS BOIA DULCE 500G BO 1 1 FUCHS PIPER NEGRU MACINAT BO 1 1 FUCHS LEUSTEAN 200G PG 1 1 KAMIS TARHON 10G PG 10 1 DELIKAT LEGUME 2X400G-25% PA 4 1 DELIKAT LEGUME 2X400G-25% PA 3 1 PODRAVKA VEGETA 1000G+200 PG 4 1 FA. CEAI DE MENTA 20X1G BU 20 1 FA.CEAI MUSETEL 20X1G BU 20 1 FARES CEAI SALVI20X1,5G BU 5 1 CROCO PETIT BEURR100G BU 30 1 CROCO PETIT BEURRE 300G BU 20 1 ALBALACT PACH.BR.TOP. 3+1 IF 15 3 THEREZIA BRANZA BURDUF 30 BU 20 1 ALBATROS OUA COD3 CLS.M 3 CA 5
- Număr anunț
- DA25699995
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.090,32 RON
- Valoare atribuită
- 5.090,32 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.