Atribuită
Cumpărare directă
Marcaine Spinal 5mg/ml Heavy sol.inj*5f*4ml ASP (BUPIVACAINUM) _185429071_RX(4cut X 65.60=262.40) Sevo-Anesteran lichid pt.vapori de inh*1fl*250ml (SEVOFLURANUM) _185132272_RX(1buc X 273.80=273.80) Ventolin 5mg/ml sol inh*1fl*10ml GSK (SALBUTAMOLUM) _8488_#RX(5buc X 6.07=30.35) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25703373
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33661100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273,80 RON
- Valoare atribuită
- 273,80 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.