Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIRE FIXING FILM LEXMARK MS510

Număr anunț
DA25681465
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Galati (CUI 9792290)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
50313100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,25 RON
Valoare atribuită
130,25 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,25 RON

din 130,25 RON estimat