Atribuită Cumpărare directă

Cilindru gradat clasa A Premium Line, Material: sticla borosilicata, Cf ISO 4788 si USP, ''Batch number'' printat pe cilindru, Certificat pe lot, Capacitate: 25 mL, Acuratete: ± 0,25 mL, Gradatie: 0,5 mL

Număr anunț
DA25702811
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,40 RON
Valoare atribuită
179,40 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,40 RON

din 179,40 RON estimat