Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Pret unitar TC-BD 630 BORMASINA COLOANA/4250595 20511 Buc 1 777.23 RD 183120 SMIRGHEL 50X686mm P120 5Pcs. 20384 Buc 1 9.24 YT-1211 CHEIE TUB.1/2 18MM 7672 Buc 1 3.78 FIERESTRAU CU BANDA METABO BAS 261 Precision 21168 Buc 1 1250 EMOS M0391 MULTIMETRU DIGITAL EM391 20444 Buc 1 45.38 KWB 109119 Set 10 burghie metal 1-10mm forjat 12372 Buc 1 48.74 INCARCARCATOR ACUM.R6 ENELOOP CC18 11004 Buc 1 60.5 VARTA ACUMULATOR R6 2100mAH 10985 Buc 4 9.66
- Număr anunț
- DA25718530
- Autoritate contractantă
- Comuna Neaua (CUI 4375968)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.233,51 RON
- Valoare atribuită
- 2.233,51 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.