Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80g Plano Speed, Dosar sina plastic cu perforatii Noki, Radiera Milan (Factis) S20, Biblioraft 5cm/8cm plastifiat Suprem,File protectie A4 50micro Noki 100/set, Separator plastic A4 10 taste, Post-it 75x75mm multicolor 400 file 4 culori, Agrafe birou 28mm color 100/cut,Dispenser agrafe, Mapa prezentare A4 20 file, Mapa prezentare A4 40 file, Mapa prezentare A4 60 file, Textmarker D-rect 4/set, Condica prezenta A4, Foarfeca 175mm, Post-it index film 12x45mm 4 culori

Număr anunț
DA25698928
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE AUZ KOZMUTZA FLORA (CUI 4847580)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
30197630-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
866,22 RON
Valoare atribuită
866,22 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

866,22 RON

din 866,22 RON estimat