Atribuită Cumpărare directă

SALAM DE VARA VID 500G 2+1 X 20 BUC X 14,12 LEI ELIT SALAM DE CASA KG X 15 KG X 19,77 LEI SALAM VICTORIA VRAC KG X 18,34 LEI

Număr anunț
DA25703073
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL "SFANTA MARIA" BRAILA (CUI 39003266)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15131230-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
854,05 RON
Valoare atribuită
854,05 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

854,05 RON

din 854,05 RON estimat