Atribuită Cumpărare directă

Mouse Genius wireless, optic, NX-7000, 1200dpi, negru, 2.4GHz, suporta baterii AA, USB, 31030109100 Cod produs: G-31030109100 Producator: GENIUS Garantie: 24 luni Mouse-Format : Right-hand Mouse-Interface : USB Mouse-Resolution : 1001-3000dpi Mouse-Sensor : Optical Mouse-Size : Mini Wireless : Yes Mouse wireless optic, Genius NX-7000, 1200dpi, negru, 2.4GHz, suporta baterii AA, USB, 31030109100 asd2513l; 1 buc x 33,61 ron/buc conform referat nr. 17292 din 26.05.2020.

Număr anunț
DA25704604
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,61 RON
Valoare atribuită
33,61 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,61 RON

din 33,61 RON estimat