Atribuită Cumpărare directă

Pachet cuplaje rapide pentru aer ce contine : Teu aer PUT 12-00 = 4x21,85 lei/buc Cupla aer 200_3/8 = 5x16,81 lei/buc

Număr anunț
DA25703528
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
Furnizor / câștigător
ING TRUST SRL (CUI 10742775)
Cod CPV
44512900-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,45 RON
Valoare atribuită
171,45 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,45 RON

din 171,45 RON estimat