Atribuită Cumpărare directă

Materiale instalatii de apa : colier metalic pentru furtun 1 tol – 20 buc; spray vaselina – 5 buc; robinet tip hidrant de ½ tol – 5 buc; robinet tip hidrant de 1 tol cu stut ¾ - 5 buc; stut imbinare furtun ¾ - 20 buc; redus zincat 1-1/2 – 5 buc.

Număr anunț
DA25713547
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676,65 RON
Valoare atribuită
676,65 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676,65 RON

din 676,65 RON estimat