Atribuită
Cumpărare directă
PACHET TONERE Nr. Referinta SICAP Denumire ACHIZITE Cantitate "PreT unitar fara TVA" CN-213227 HP LASERJET PRO M225DN CARTUS TONER G&G CRG-737 CF283X 2,2K COMPATIBIL 10 26,16 lei HP-213388 HP LASERJET 1010 CARTUS TONER G&G Q2612A FX-10 2K COMPATIBIL 10 21,72 lei HP-213448 HP LASERJET PRO M12A CARTUS TONER G&G NR.79A CF279A 1K COMPATIBIL 5 23,10 lei
- Număr anunț
- DA25709741
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- TOKO SRL (CUI 6118600)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 594,30 RON
- Valoare atribuită
- 594,30 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.