Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE PENTRU CILINDRU COMPACTOR MANUAL Structura pachetului: SEGMENTI TSD EH25/EH27 SUPAPA ADMISIE EH25 SUPAPA EVACUARE EH25 FILTRU AER GX390 SEMERING EH25 SEMERING BA30X45X8 GARNITURA CHIULOASA EH25 GARNITURA CAPAC EH25 GARNITURA AERISITOR EH25 GARNITURA PLACA AERISITOR FILTRU AER BURETE ULEI SAE 30 0,6 -2buc.
- Număr anunț
- DA25710228
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRAL SERV SRL (CUI 15185144)
- Cod CPV
- 34312000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 948 RON
- Valoare atribuită
- 948 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.